Cennik

Cennik

Szanowni Państwo.

Wykonanie prawidłowej renowacji przedmiotu , niestety nie mieści się w ramach, standardowych cenników, udostępnianych przez firmy w popularnych i przewidywalnych branżach usługowych, stąd też, nie jest możliwe dokonanie realnej wyceny, jedynie na podstawie rozmowy telefonicznej lub nadesłanych kilku, niskiej jakości zdjęć.

Na ostateczną wycenę, może mieć wpływ szereg czynników, na przykład stopień degradacji i uszkodzenia przedmiotu, oraz uzgodniona ostateczna forma wykończenia, mniej lub bardziej czasochłonna i kosztowna, czy to ma być renowacja, czy konserwacja zachowawcza itp ?

Dobrze wykonaną usługę naprawy i renowacji można porównać do prawidłowo postawionej diagnozy lekarskiej i sumiennie wykonanej operacji , działanie ma bowiem na celu maksymalne przedłużenie istnienia przedmiotu renowacji, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej estetyki .

Na koszt wyceny renowacji przedmiotu znacząco wpływają ponadto, jego gabaryty, konieczność wykonania dodatkowych napraw, czy uzupełnień brakujących elementów, intarsji, inkrustacji, transport w zależności od wagi i odległści itp.

Wykonywane przez nas oględziny przedmiotów są całkowicie bezpłatne i nie wpływają na wysokość ostatecznej wyceny usługi .
Zachęcamy Państwa do kontaktu zarówno za pośrednictwem e-mail jak i telefonu w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu, mając na uwadze wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, w optymalnej, uzgodnionej cenie.